1. HASTA YORUMLARI
  2. SIK SORULANLAR
Köpük TedavisiKÖPÜKLE VARİS TEDAVİSİ
  1. HASTA YORUMLARI
  2. +90312 224 1314
Köpük TedavisiKöpük Tedavisi
4

Hasta Yorumları

Uzm. Dr. Rengin Türkgüler'i hastalarından dinleyin.

  • Hayat bana rengarenk oldu17.08.2017

    Ben radyofrekans ameliyatı olacakken bir arkadaş tavsiyesi ile geldim. Doktorumuzun bana verdiği güvenle bur da çift bacak lazer ve köpük tedavisi oldum. Bugün 1 ay oldu ve çoraptan kurtuldum. Bacaklarımın eskisiyle alakası yok görüntüsünü geçelim derseniz ameliyatın ertesi günü bile tüm eski ağrılardan kurtulmuştum. Her oturup kalktığımda adım atamıyordum ama şimdi her an rahatım. Rengin Hanım sayesinde hayat bana rengarenk oldu . Teşekkür ediyorum. Bacaklarımda tıkanma var diye yıllarca bana ilaç doktorlar da örnek alırlar inşallah doktorumuzu. İnşallah bu memnuniyetim yıllarca sürer ve bir çok varis hastasında hocamdan şifa bulmaya devam eder :)

Ben radyofrekans ameliyatı olacakken bir arkadaş tavsiyesi ile geldim. Doktorumuzun bana verdiği güvenle burda çift bacak lazer ve köpük tedavisi oldum. Bugün 1 ay oldu ve çoraptan kurtuldum. Bacaklarımın eskisiyle alakası yok görüntüsünü geçelim derseniz ameliyatın ertesi günü bile tüm eski ağrılardan kurtulmuştum. Her oturup kalktığımda adım atamıyordum ama şimdi her an rahatım. Rengin Hanım sayesinde hayat bana rengarenk oldu . Teşekkür ediyorum. Bacaklarımda tıkanma var diye yıllarca bana ilaç doktorlar da örnek alırlar inşallah doktorumuzu. İnşallah bu memnuniyetim yıllarca sürer ve bir çok varis hastasında hocamdan şifa bulmaya devam eder :)

Belkız Çelepoğlu Pekdemir

 

Varis köpük tedavisi yaptıranlar

Adres Ufuk Üniversitesi Caddesi, Farilya Business Center, No: 8 Kat: 14 Ofis: 68 Çukurambar / Çankaya / Ankara Klinik 0312 224 1314 Mobil 0532 385 3193 Mail infodrrengin.com
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 3193 0312 224 1314